GreenWarriors

Razem balujemy i razem umieramy!! GreenWarriors na zawsze!!


#1 2013-07-07 16:55:37

Best

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-07
Posty: 1
Punktów :   

Mateusz (Best)

Witam oto moje podanie.

Postać:
1. Imię postaci (Nickname): Best
2. Profesja:  Iss Enchanter
3. Lvl:  89 main (Suba 80lvl) + Nobless
4. Jak długo grasz w l2:  Od C4

Klan:
1. Czy akceptujesz regulamin klanu?: Tak
2. Czy deklarujesz się korzystać z komunikatora klanowego i będziesz czytał forum?: Tak
3. Dlaczego GW?: Przyjaciel chwali i polecił nick. Migo
4. Stosunek do wojen, walk?: Przed przebudzeniem miałem już około 50 PVP (wygranych) wiec... ^^
5. Jaki sposób craftu wybierasz (klanowy czy solo)?: Myślę że to zależy od danej sytuacji klanu bądź danej jednostki. Wszystko jest elastyczne moim zdaniem.

Dodatkowe:
1. Jak często zjawiasz się w świecie L2?: Dziennie od czterech do dwunastu godzin
3. Czy inne twoje postacie są w jakimś klanie?: Nie, Best (ISS) jest moją pierwszą postacią i jest moim mainem.
4. Czy posiadasz rekomendacje kogoś z klanu jak tak napisz kogo: Migo
5. Napisz kilka słów o sobie (Imię/wiek (Panie, wystarczy klasa bądź rok studiów)/zainteresowania itp): Tak wiedz Witam wszystkich czytających to podanie. Tak jak z Podania można przeczytać wspomniał mi o GW gracz: Migo jesteśmy przyjaciółmi z real'a. Mieszkamy w jednym mieście (Lubin, dolnyśląsk) Imie moje to Mateusz K. lat mam 21 właśnie napisałem maturę (matematyka do poprawki w sierpniu, ale zdam )  Zainteresowania ? Gram od dobrych paru lat na gitarze wiec na pewno muzyka, przyjaciele, rodzina To są moje zainteresowania. Czekam na info. Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.akadeniashibusen.pun.pl www.racemov.pun.pl www.pielgrzymkapiotrkow.pun.pl www.darkrolepley.pun.pl www.polaczki.pun.pl